Titles you rated
Flower of EvilRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
My Troublesome StarRated ★ 3.0
10 Things I Want to Do Before I Turn 40Rated ★ 3.5
Stay By My Side After the RainRated ★ 3.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.0
Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 3.5
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.0
Oshi ga Joshi ni NarimashiteRated ★ 2.5
IgniteRated ★ 3.5
I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
InvisibleRated ★ 3.5
Red Eyes: Kanshi Sousa-hanRated ★ 2.5
House of NinjasRated ★ 3.0
Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 2.5