Titles you rated
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
ConvictionRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 1.5
Blood and TiesRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 1.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.0
Two CopsRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
French KissRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.0