Titles you rated
FailanRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
RanRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
A SeparationRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.5
The SonRated ★ 4.0
The PromiseRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Origin I - Blue-Eyed CasvalRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5