Series
Ratings
70
The BequeathedRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Children of NobodyRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5