Series
Ratings
159
Youn's KitchenRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0
Dream ProductionsRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5- 신들린 연애Rated ★ 2.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Anna Director's CutRated ★ 2.5
Mr. QueenRated ★ 3.5- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 4.0