Titles you rated
Long VacationRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
The PlaylistRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 5.0