Movies
Ratings
312
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 2.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
No.3Rated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0