Titles you rated
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Ya Boi Kongming!Rated ★ 4.5
Cells at Work!!Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
- Initial D: Fourth StageRated ★ 3.5
- 頭文字D: Third StageRated ★ 4.0
- Initial D: Second StageRated ★ 4.5
Initial D: First StageRated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0