Movies
Ratings
240
Memoir of a MurdererRated ★ 1.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.0
MasterRated ★ 2.5
CocoRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 0.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5