Titles you rated
The Big SwindleRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
New Police StoryRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Last Action HeroRated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 5.0
Lost in SpaceRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
TwisterRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.0