Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 4.5
Earwig and the WitchRated ★ 4.5
Sweet & SourRated ★ 3.0
SeaspiracyRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
I Care a LotRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
OnwardRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 1.5
SearchingRated ★ 4.0
All the Bright PlacesRated ★ 3.0