Titles you rated
Love ShuffleRated ★ 3.5
Save the FamilyRated ★ 2.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
Heading to the GroundRated ★ 1.5
Love From TodayRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Love & SecretRated ★ 2.0
My Precious ChildRated ★ 3.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
My Dear CatRated ★ 1.0
Princess Ja MyungRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Hooray for LoveRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Temptation of an AngelRated ★ 2.0
HwajungRated ★ 3.5
Stars Falling From the SkyRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 4.0