Titles you rated
GloriaRated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 5.0
Thank YouRated ★ 4.5
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Hogu's LoveRated ★ 3.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0