Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 2.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0