Movies
Ratings
174- 조금 긴 독백Rated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0