Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Loving PabloRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 1.0
UprisingRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
PolarRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
DriveRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0