Titles you rated
The Woman in Cabin 10Rated ★ 1.5
YesterdayRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 2.5
FatherhoodRated ★ 3.5
Home TeamRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Back in ActionRated ★ 2.0
The Six Triple EightRated ★ 2.5
CodaRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The KillerRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
Ad VitamRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5