Series
Ratings
23
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The PenthouseRated ★ 2.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0