Movies
Ratings
838
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
QueerRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 0.5
The Wizard of OzRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
SiratRated ★ 1.0
The MastermindRated ★ 3.0
Simon of the DesertRated ★ 4.0
Un Chien AndalouRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
A Dance in VainRated ★ 3.0
Wild FoxesRated ★ 3.5
The BotanistRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.0
In Front of Your FaceRated ★ 3.0
PossessionRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.0