Movies
Ratings
333
SkyfallRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
SpectreRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Tangled Ever AfterRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5