Movies
Ratings
331
DeadpoolRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
The RundownRated ★ 2.5
UnknownRated ★ 3.0
Saw VRated ★ 3.0