Titles you rated
HancockRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 2.0
BattleshipRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0