Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0