Titles you rated
Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki RaihoushaRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.0
MiraiRated ★ 3.5
Children of the SeaRated ★ 3.0
Destiny: The Tale of KamakuraRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 4.5
Before The Coffee Gets ColdRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
Kids on the SlopeRated ★ 4.5- Ishida Hirouyasu X Arai Yojoro_SPECIALRated ★ 4.0
xxxHOLiC The Movie: A Midsummer Night's DreamRated ★ 4.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.5
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 4.5- Grandmother’s CakeRated ★ 4.0
Riding a Wave with YouRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0