Titles you rated
The Case Files of Jeweler RichardRated ★ 4.0
Taisho Otome Fairy TaleRated ★ 4.0
Raven of the Inner PalaceRated ★ 4.0
MashleRated ★ 4.0
Why Raeliana Ended Up at the Duke's MansionRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
The Royal TutorRated ★ 3.5
Undead Murder FarceRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 3.5
Handa-kunRated ★ 4.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 4.0
Kakuriyo -Bed & Breakfast for Spirits-Rated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.5
Sugar Apple Fairy Tale Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Bibliophile PrincessRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
"Deji" Meets GirlRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.0