Titles you rated
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
SteveRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Election 2Rated ★ 3.5
ElectionRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Kiwi!Rated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 2.0