Titles you rated
The AviatorRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 3.0
Secret ZooRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0