Movies
Ratings
1121
The 9th Life of Louis DraxRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.5
Adaptation.Rated ★ 4.5
SpreeRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 2.5
Jackie BrownRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
Apocalypse NowRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
LegendRated ★ 2.5
MagnoliaRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0