Titles you rated
ChappieRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
Lights OutRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0