Movies
Ratings
2143
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Death and the MaidenRated ★ 4.0
Pretty CrazyRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
HallelujahRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5