Movies
Ratings
49
Real SteelRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Bee MovieRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0