Movies
Ratings
111
ParasiteRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 2.5
WantedRated ★ 3.5
Land of MineRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
TangledRated ★ 1.0