Movies
Ratings
88
The Hot ChickRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0