Titles you rated
EraserheadRated ★ 3.0
Diamonds Are ForeverRated ★ 1.5
Robot Taekwon VRated ★ 2.5
La StradaRated ★ 4.0
In the Realm of the SensesRated ★ 2.5
A Trip to the MoonRated ★ 4.0
Mad MaxRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 2.5
City on FireRated ★ 3.5
RamboRated ★ 0.5
Superhero MovieRated ★ 0.5
Superman IIRated ★ 1.5
ChampionRated ★ 1.5
The ZodiacRated ★ 4.0
RocknRollaRated ★ 1.0
KaliforniaRated ★ 3.5
BoundRated ★ 3.0
Mauvais SangRated ★ 4.0
Black MaskRated ★ 2.5
The JackalRated ★ 3.0