Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.0
The TableRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Peter RabbitRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 0.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Love+SlingRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5