Series
Ratings
52
Master's SunRated ★ 2.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 3.5
Kang's Kitchen 3Rated ★ 2.5
Kang's KitchenRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 1.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.0