Titles you rated
Miracle on 1st StreetRated ★ 1.5
Alien: RomulusRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Uncut GemsRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Be Kind RewindRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Last VegasRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
All Eyez on MeRated ★ 2.5
Greatest ExpectationsRated ★ 4.0
The Day AfterRated ★ 3.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 4.0