Titles you rated
Big FishRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
PhilomenaRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
The PostRated ★ 4.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 2.5