Titles you rated
Invincible Season 3Rated ★ 4.0
Invincible Season 2Rated ★ 4.0
Dragon Age: AbsolutionRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Space ForceRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Star Wars: Visions Season 1Rated ★ 3.5
Star Wars: Tales of the JediRated ★ 3.5
Lycoris RecoilRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0