Titles you rated
The ReaderRated ★ 4.0
BurningRated ★ 2.0
The LobsterRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.5
ElleRated ★ 1.0
Things to ComeRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 1.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
Still LifeRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 5.0
RoomRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 1.5
CarolRated ★ 4.5
ContactRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 1.0