Titles you rated
Spider-ManRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.5
Coach CarterRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0