Titles you rated
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
The RecruitRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 5.0
21Rated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 2.0