Titles you rated
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
HayatRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Father's LoveRated ★ 5.0
Grand PrixRated ★ 4.0
DreddRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Finding NeverlandRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0