Titles you rated
This Means WarRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Men in HopeRated ★ 4.5
It BoyRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 5.0