Movies
Ratings
624
Ex MachinaRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Close Your EyesRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
Gladiator IIRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 1.5
YesterdayRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0