Titles you rated
Innocent WitnessRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 2.5