Titles you rated
SoulRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 4.5
Honey and CloverRated ★ 4.0
MoonRated ★ 3.5
10 Items or LessRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Another EarthRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
The Good DeathRated ★ 4.5
Stories We TellRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 5.0