Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
ShineRated ★ 3.0
Immortal BelovedRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0