Titles you rated
The WailingRated ★ 3.5
Ouija: Origin of EvilRated ★ 1.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
The NunRated ★ 1.5- 64: Part 1Rated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 3.5
A Beautiful StarRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
TangerineRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 3.0
The Liar and His LoverRated ★ 3.5
SacrificeRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
First PositionRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 4.0