Movies
Ratings
878
Memoirs of a MurdererRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 2.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0